Asia Pond

VÝUKA ČÍNŠTINY​

... profesionální, zábavná a efektivní

Všichni víme, jak se nám učí nejlépe, které postupy na nás “zabírají”. Víte ale, jak se nejrychleji a nejefektivněji naučit čínsky? My ano! Jako nerodilí mluvčí jsme si sami prošli celým procesem studia čínštiny – od zcela začátečnické úrovně, kdy jsme o čínštině nevěděli vůbec nic, až po plně profesionální úroveň, na které čínštinu sami vyučujeme, tlumočíme, vedeme v ní obchodní jednání a překládáme čínskou literaturu. Víme tedy, co celá tato cesta obnáší a jak obtíže v jednotlivých fázích nejlépe překonat. Víme, co jsou největší obtíže a co naopak jako rodilý mluvčí češtiny můžete využít hned od začátku.

Bao

杜惟宝

Hanka

白荷妮

Jaké jsou přednosti našich lekcí?

Že to zní až moc ideálně? Určitě nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli, proto nabízíme první konzultační lekci ZDARMA. Tak neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve! 

Co říkají ti, kteří prošli naší výukou?

"U Baa studuji vietnamštinu již několik let. Je to podle mého názoru kantor od pánaboha pečlivý, jazykově nadaný, pedagog. Je vždy vzorně připravený a hodiny má pečlivě naplánované. Bao je jeden z nejlepších jazykových lektorů, které jsem kdy poznal … a opravdu mám srovnání." Výuka se line v přátelském, ale přiměřeně přísném duchu. Kromě výše zmíněného si cením především jeho znalosti a zaujetí. Pokud bych přece jen měl dodat drobnou radu: možná bych malounko přidal v motivování - Bao musí vidět, že má student zájem, z jeho strany je zřejmé, že hlavní díl na naučení jazyka má student sám. Je to pravda, samozřejmě, ale občas by možná potěšilo lehké pozitivní "postrčení". Jinak bych na jeho výuce nic neměnil a určitě ji doporučil i dalším."
Luboš
programový manažer, CK China Tours
"Čínštinu u Baa studuju od ledna 2020. Bao je velice přátelský lektor, který hodiny vede v neformálním duchu, což mi zcela vyhovuje. Jeho lekce jsou pokaždé svižné, zábavné, vždy s nějakým zajímavým přesahem – jazykovědným či kulturním. Co se týče výuky, mám srovnání i s dalšími učiteli, se kterými jsem v minulosti měla individuální hodiny. Myslím si, že postavit kvalitní individuální lekce tak, aby byl student dostatečně zapojený, ale ne přetížený je umění, které Bao velice přirozeně ovládá. Jeho hodiny jsou vždy osvěžující, podnětné a ušité přímo na míru aktuálním potřebám. Za další velký přínos považuji to, že používá aplikaci Memrise k procvičování přímo konkrétní probrané slovní zásoby. Baa jako lektora čínštiny mohu vřele doporučit."
Veronika
Generic consultant, Adecco
"Bao je skvělý učitel čínštiny – sečtělý, trpělivý a flexibilní. Každá hodina je vždy perfektně připravená. Obsah hodiny Bao přizpůsobuje tomu, co se aktuálně potřebuji naučit a procvičovat. Součástí výuky je i bohatá zásoba studijních materiálů a pomůcek. Atmosféra na našich hodinách je uvolněná – můžu se zeptat na cokoliv a vždy dostanu uspokojivé vysvětlení. Oceňuju, že informace o administrativních aspektech výuky jsou transparentní. Po každé hodině dostanu e-mail, ve kterém najdu shrnutí domácích úkolů, doporučení na další práci mimo výuku, údaje o dalších platbách atd. Mám zkušenost i s výukou jiných učitelů čínštiny, avšak vždy mi u nich něco nevyhovovalo. Jako učitele čínštiny bych Baa každému doporučila."
Bea
Supervisor ExxonMobil
"Hodiny čínštiny u pana Baa měly vždy svižný průběh, byly pestré; po výkladu následovaly praktické ukázky a procvičování. Při výuce byli všichni žáci aktivně zapojeni, nikdo se nemohl nudit. Nejpřínosnější pro mne bylo, že učitel kladl důraz na překladová cvičení (písemná i ústní) a na zapamatování naučených vět a frází. Rovněž jsem oceňoval jeho způsob výuky správného psaní čínských znaků. Pan Bao uplatňuje více než jiní lektoři, které jsem poznal, krátká domácí překladová cvičení do čínštiny. Jako lektor je důsledný, aktivní a pro žáky srozumitelný. Zájemcům o čínštinu (i vietnamštinu) mohu pana Baa vřele doporučit."
Pavel
stavební inženýr

Jak se s námi můžete učit?

V současné době vyučujeme pouze on-line.

Toto opatření jsme zavedli v souvislosti s vypuknutím pandemie covid-19, ovšem s výukou v této formě máme zkušenosti již od roku 2012. Tehdy jsme odjeli studovat do Číny a potřebovali jsme najít řešení, jak pokračovat s našimi studenty i na dálku. Za tu dobu jsme v této oblasti nabrali bohaté zkušenosti a s klidem můžeme říci, že naše on-line lekce jsou již maximálně vyladěné. Výhody on-line výuky se nám a našim studentům posléze zalíbily natolik, že jsme s mnohými tuto platformu zachovali. Zcela největší výhodou je vysoká FLEXIBILITAbude vám stačit počítač (nebo i jen table či mobil) se stabilním internetovým připojením a můžete kdykoliv a odkudkoliv začít pronikat do tajů asijských jazyků. 

Videokurzy

Vysoká časová volnost
Cenově nejvýhodnější
Výklad si pustíte i opakovaně

 • Chcete se učit jen, když budete mít chuť?
 • Preferujete vlastní tempo studia?
 • Držíte se rádi svých osvědčených postupů?
 • Chcete cenově nejvýhodnější nabídku?

Pokud ano, pak jsou naše unikátní video kurzy stvořeny přesně pro vás!

 

Momentálně navideo kurzech intenzivně pracujeme. Taky se jich nemůžete dočkat? Přihlaste s k odběru našeho newsletteru.

Individuální lekce

Vlastní obsah výuky
Lektor se věnuje pouze vám
Flexibilní rozvrh lekcí

 • Máte nepravidelnou pracovní dobu?
 • Nevyhovuje vám pevně daný čas výuky?
 • Máte specifické požadavky na obsah?
 • Chcete lekci šitou jen vám na míru?

Všechno na vás sedí? Pak jsou nejspíš individuální lekce pro vás to pravé ořechové!

Skupinové lekce

Výhodnější cena
Motivační dynamika skupiny
Učíte se z chyb ostatních

 • Potřebujete při studiu mít parťáka?
 • Můžete se časově flexibilně přizpůsobit?
 • Rádi poznáváte další lidi se stejnými zájmy?
 • Chcete cenově výhodnější lekce naživo?

Odpověděli jste na vše ano? Pak byste měli zvolit právě skupinové lekce.

Tyto stránky využívají malých pomocníků jménem cookie. Užíváním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.