Asia Pond

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

... vše přizpůsobeno jen vašim možnostem a přáním.

je pro mě vhodná?

Individuální výuka se vyznačuje maximálním přizpůsobením se jednomu studentovi. V současné době patří mezi velmi oblíbené formy studia cizího jazyka. Jaké jsou její výhody a nevýhody?

Výhody

Časová flexibilita

Míváte problém najít jazykový kurz, který by se vešel do vašeho rozvrhu? Máte proměnlivou pracovní dobu? Pak jistě oceníte možnost lekce domlouvat na specifické časy a třeba každý týden na jiný den.

Možnost nepravidelné docházky

Míváte nabitý program plný nečekaných změn? Využijte možnost upravit četnost lekcí v týdnu – klidně si jeden týden dejte úplně oddech a vše dožeňte soustředěnou prací v dalším intenzivnějším týdnu.

Obsah výuky dle vašich potřeb

Chcete se připravit na jazykový certifikát? Chystáte se brzo na cestu a potřebujete si rychle osvojit základní fráze? Nebo naopak chcete podrobně projet nějaký gramatický jev? Žádný problém! Výuka se přizpůsobí jen vámi vytyčeným cílům.

Tempo výuky dle vašich potřeb

Míváte k tématu hodně doplňujících dotazů z různých oblastí? Nebo jste typ samouk, který si rád předem projde obsah lekce doma a na hodinách uvítá svižnější výklad? Už se nikdy nebudete muset cítit nepříjemně, že někoho zdržujete nebo že naopak ostatní zdržují vás.

Vysoká intenzita výuky

Veškerá lektorova pozornost je věnována pouze vám. Nemusíte se bát, že byste se nedostali ke slovu. Můžete mít jistotu, že budete aktivní každou minutu z celé lekce.

Prostor pro vytvoření osobnějšího vztahu lektor–student

Naučit se jazyk není krátkodobá záležitost. A pokud něco děláme delší dobu, určitě uvítáme, když se to bude odehrávat v co nejpřátelštější atmosféře. Při individuální výuce má lektor možnost vás blíže poznat, což mu umožní přizpůsobit obsah a způsob lekcí tak, aby vás více bavily.

neVýhody

Jako vše, i individuální výuka má své nevýhody. Záleží, jaké jsou vaše priority.

Vyšší cena oproti skupinové výuce

Lektor se věnuje jen vám. Je tedy jasné, že veškeré náklady za jeho čas hradíte vy.

Nemáte srovnání s dalšími studenty

Sice nejste stresováni (lepším) výkonem ostatních, ale to občas může být na škodu. Člověk někdy potřebuje vidět, že se svět kolem něho hýbe, jinak trochu usne na vavřínech. Přítomnost dalších studentů může některé lidi popohnat k lepším výsledkům. Zároveň platí, že pokud máme možnost pozorovat ostatní a tedy i jejich chyby, můžeme se z nich rychleji poučit.

Absence skupinové atmosféry

V některých skupinkách se časem vytvoří úžasná atmosféra díky různým osobnostem jednotlivých studentů. Toto může nejen velmi zpříjemnit společně trávený čas, ale často to může být i jedním z hnacích motorů dalšího studia. Není v silách lektora takovou atmosféru při individuální lekci vytvořit.

V čem naše lekce vynikají?

Všichni víme, jak se nám učí nejlépe, které postupy na nás “zabírají”. Víte ale, jak se nejrychleji a nejefektivněji naučit čínsky? My ano! Jako nerodilí mluvčí jsme si sami prošli celým procesem studia čínštiny – od zcela začátečnické úrovně, kdy jsme o čínštině nevěděli vůbec nic, až po plně profesionální úroveň, na které čínštinu sami vyučujeme, tlumočíme, vedeme v ní obchodní jednání a překládáme čínskou literaturu. Víme tedy, co celá tato cesta obnáší a jak obtíže v jednotlivých fázích co nejlépe překonat. Víme, co jsou největší obtíže a co naopak jako rodilý mluvčí češtiny můžete využít hned od začátku.

Že to zní až moc ideálně? Určitě nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli, proto nabízíme první konzultační lekci ZDARMA. Tak neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve! 

V současné době vyučujeme pouze on-line.

Toto opatření jsme zavedli v souvislosti s vypuknutím pandemie covid-19, ovšem s výukou v této formě máme zkušenosti již od roku 2012. Tehdy jsme odjeli studovat do Číny a potřebovali jsme najít řešení, jak pokračovat s našimi studenty i na dálku. Za tu dobu jsme v této oblasti nabrali bohaté zkušenosti a s klidem můžeme říci, že naše on-line lekce jsou již maximálně vyladěné. Výhody on-line výuky se nám a našim studentům posléze zalíbily natolik, že jsme s mnohými tuto platformu zachovali. Zcela největší výhodou je vysoká FLEXIBILITAbude vám stačit počítač (nebo i jen table či mobil) se stabilním internetovým připojením a můžete kdykoliv a odkudkoliv začít pronikat do tajů asijských jazyků. 

Kolik naše výuka stojí?

Víme, že různí studenti mají různé preference intenzity studia. Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme vytvořili tyto cenové balíčky, které vychází vstříc potřebám studentů i naší filozofii výuky jazyků.

CENÍK INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ

5 x 60 minut = 4 250 Kč

Balíček vhodný pro studenty, kteří si nejsou jistí svojí studijní motivací či časovými možnostmi. Za 5 lekcí zároveň stihnete poznat, jak naši lektoři vyučují.

  • Jedna lekce vyjde na 850 Kč.
  • Lekce je potřeba vyčerpat do 2 měsíců od data úhrady kurzovného.

10 x 60 minut = 8 000 Kč

Balíček umožňující nastavit si jednoduchý cíl a v krátkém časovém horizontu dosáhnout jasných výsledků.

  • Jedna lekce vyjde na 800 Kč.
  • Lekce je potřeba vyčerpat do 3 měsíců od data úhrady kurzovného.

15 x 60 minut = 11 250 Kč

Balíček vhodný pro dlouhodobé studenty, kteří chtějí postupně plnit jasně vytyčené cíle.

  • Jedna lekce vyjde na 750 Kč.
  • Lekce je potřeba vyčerpat do 3 měsíců od data úhrady kurzovného.

20 x 60 minut = 14 000 Kč

Balíček vhodný pro studenty s dostatečnými časovými možnostmi a odhodláním se v krátké době znatelně zlepšit.

  • Jedna lekce vyjde na 700 Kč.
  • Lekce je potřeba vyčerpat do 3 měsíců od data úhrady kurzovného.

Tyto stránky využívají malých pomocníků jménem cookie. Užíváním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím.